5 mądrzejszy strategii przekąski odchudzanie

5 mądrzejszy strategii przekąski odchudzaniePrzekąski czasami złe słowo w utrata masy ciała społeczność, ale to tylko jeśli żuć słodkie, węglowodanów ciężkich posiłków w ciągu dnia (patrzymy na ciebie, mini-babeczek). Inteligentny przekąski, z drugiej strony, może pomóc kontrolować apetyt, tankować ważne składniki odżywcze i utrzymać poziom energii. Wypróbuj te pięć strategii, aby pomóc stłumić apetyt.

1. DOWIEDZIEĆ SIĘ, JEŚLI JESTEŚ NAPRAWDĘ GŁODNY

Przed wyruszeniem w spiżarni na autopilocie, ważne jest, aby dowiedzieć się, czy jesteś głodny lub po prostu, powiedzmy, apetyt na słodycze, bo widziałeś przepis na Facebook dla brownie Орео. Zanim coś przekąsić, zapytaj siebie, czy naprawdę jesteś gotowy zjeść kawałek owocu lub pokrojone warzywa, aby ograniczyć swój głód, mówi dietetyk Amy Горин, właściciel Amy Горин zasilania w Jersey City, New Jersey. “Jeśli odpowiedź brzmi “nie”, to prawdopodobnie nie naprawdę głodny” – mówi. Jeśli tak, zrobić herbatę lub wypić szklankę wody z plasterkami cytryny lub ogórka, a nie możesz spełnić swoje fiksacja oralna, nie spożywanie niepotrzebnych kalorii.

2. WYPEŁNIĆ NA BIAŁKA I BŁONNIKA2. WYPEŁNIĆ NA BIAŁKA I BŁONNIKA

Jeśli masz zamiar zjeść, zrobić jego konto. Dietetyk Jennifer Глокнер z Smartee tabliczka mówi, że to ważne, aby jedzenie na produkty, które łączą w sobie białka i błonnika, ponieważ przyczyniają się do sytości a także zaopatruje organizm w niezbędne składniki odżywcze. Spróbować na twardo jajka, несоленые orzechy, fasola lub kawałki jabłka, политыми olejem migdałowym. Глокнер oferuje również olej słonecznikowy na pełnoziarniste pieczywo chrupkie, hummus z kawałkami papryki lub zwykły jogurt grecki zwieńczona jagody lub ogórki.

“Te przekąski [pomoc] zapobiegać [ci] przejadanie się do następnego posiłku lub przekąski zbyt dużo wysokokalorycznych produktów, takich jak ciastka i chipsy” – mówi. Dla bardziej zdrowe przekąski pomysły, sprawdź to lista z 12 pysznych wysokiej zawartości białka przekąski pod 210 kalorii.

3. PLANOWAĆ SWOJE PRZEKĄSKI PRZED CZASEM

Jeśli masz zapas zdrowe, smaczne przekąski pod ręką, będziesz mniej prawdopodobne, aby dotrzeć do ciastek lub paczkę chipsów, gdy naciśniesz, że w drugiej połowie dnia spadek. “Głodni ludzie mają tendencję, aby uchwycić pierwsze produkty na myśli, zazwyczaj produkty o wysokiej zawartości tłuszczu i kalorii, a często i w nadmiernych ilościach”, mówi Глокнер. Dlatego poleca przygotować swoje lekkie przekąski w góry. Pokroić warzywa i owoce, wsypać orzechy w torbie ziploc lub wzbudzać zielony smoothie wsadzić do zamrażarki. Jest to również świetny sposób, aby wstępnie porcję jedzenia, tak, że nie przejadać się.

4. TRZYMAJ OWOCE W WIDOCZNYM MIEJSCU

Badanie, publikujący w czasopiśmie zdrowie edukaci i zachowania zakłada, najprawdopodobniej, jest to, co jest najbardziej widoczne w twoim domu. Dlatego Горин zaleca się przechowywać owoce w misce w kuchni blat lub stół, tak, że zawsze coś jest zdrowe, aby osiągnąć.

5. NIE JEDZ W PRZEDNIEJ CZĘŚCI EKRANU5. NIE JEDZ W PRZEDNIEJ CZĘŚCI EKRANU

Badania pokazują, że podczas jedzenia rozproszony, sprawia, że jesteś bardziej prawdopodobne, aby ignorować sygnały sytości organizmu i w ten sposób słoika. Zamiast przewijania przez Instagram lub zobacz na YouTube jak coś do jedzenia, odsunąć się od swoich gadżetów. Ograniczenie tych zewnętrznych rozrywek-to klucz do jedzenia świadomie, a nie bezmyślnie, Глокнер wyjaśnia: “ważne jest, aby usiąść i zjeść posiłek w miłej atmosferze, powoli w dół, rozkoszować każdy kęs i słuchać [twego] ciała dźwięki i sygnały sytości, aby zapobiec przejadania się i w konsekwencji wzrost masy ciała.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *